Komunikacja autobusowa Gminy Pszczółki rusza 1 września!

Szanowni Państwo,


Z ogromną radością i dumą informuję, że w tym tygodniu podpisałem bardzo ważną dla Mieszkańców Gminy Pszczółki umowę, a mianowicie na świadczenie usług w ramach regularnego przewozu osób wewnątrz Gminy Pszczółki. W praktyce oznacza to jedno – już 1 września na terenie naszej gminy zostaną uruchomione dwie linie, które mają za zadanie ułatwić Państwu poruszanie się pomiędzy sołectwami!


Przewoźnikiem zostało Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk sp. z o.o. (PKS). Godziny kursów zostały tak dopasowane, aby mogli Państwo zdążyć również na pociąg w Pszczółkach. Linie będą oczywiście dalej uzupełniane przez działającą już linię 861.

Bilety na przejazd jednorazowy kupujemy u kierowcy. Od poniedziałku tj. 24.08 bilety miesięczne będzie można nabyć on-line, poprzez stronę www.pks.gdansk.pl lub platformę e-podróżnik.pl.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Radnym Gminy Pszczółki za aktywne włączenie się w realizację tego trudnego logistycznie przedsięwzięcia. Cieszę się, że wspólnie „daliśmy radę” i poradziliśmy sobie z nowym dla nas wszystkim zagadnieniem.

„Oddajemy” w Państwa ręce nowy rozkład jazdy. Przez kolejne miesiące zarówno Przewoźnik jak i my, Gmina będziemy wsłuchiwali się w Państwa opinie, tak, aby naszą komunikację doskonalić i w jak największym stopniu dopasować do Państwa potrzeb.

Opinie wysyłamy na adres e-mail: marketing@pks.gdansk.pl, urzad@pszczolki.pl.


                                                                                            Wójt Gminy Pszczółki

                                                                                               /-/ Maciej Urbanek


ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU GMINNEGO